تاریخ امروز:۱۵ خرداد ۱۴۰۲

اپل با کمک Jamf Now کار را برای مدیران فناوری آسان می کند

برای بسیاری از شرکت ها ، دورکاری کارمندان ممکن است به یک امر عادی اما جدید تبدیل شده باشد . از آنجا که در طی بیماری همه گیر COVID-19  بسیاری از کسب و کارها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی و دورکاری پرسنل شده اند، نیاز به توانمندسازی یک نیروی دورکار، چالش های مختلفی را برای تیم های امنیت اطلاعات (InfoSec) به وجود می آورد. وقتی کلیه پرسنل از دهها اتصال اینترنتی مختلف به یک سرور متصل هستند، در شرایطی که عمدتاً افراد عادت به ملاقات حضوری دارند ممکن است طی فعالیت های روزمره خود اعتماد به نفس کافی نداشته باشد و این ارتباطات چالش برانگیزتر باشد. حتی استخدام کارمندان جدید به صورت دورکار نیز می تواند شرایط را پیچیده تر کند.

به طور خلاصه، فعالیت روزمره در شرایط دورکاری شاید عالی به نظر برسد، اما می تواند کم و بیش با چالش های لجستیکی همراه باشد. به همین دلیل Jamf Now ابزاری ارزشمند برای تیم هایی است که با اپل کار می کنند. Jamf Now راه حل مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM) است که مدیریت دستگاه های متعلق به شرکت اپل را آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. Jamf Now که به طور انحصاری با دستگاه های اپل کار می کند به شما امکان می دهد دستگاه های iPhone ، iPad و Mac را از یک پلت فرم همه جانبه برای دستگاه های هر کارمند هماهنگ کنید.

این هماهنگی به معنای انجام تنظیمات در دستگاه های متعلق به شرکت و تنظیم ماشین های جدید، پیکربندی Wi-Fi و ایمیل برای کارمندان، ارائه به روزرسانی های امنیتی و سایر موارد دیگر با Jamf Now بسیار آسان تر شده است. طرح بصری نرم افزار اطمینان می دهد که هر یک از اعضای تیم در یک صفحه قرار دارند و دارای برنامه ها و ابزارهایی هستند که برای انجام وظایف خود به آن نیاز دارند.  همچنین . Jamf Now از راه دور کدهای عبور و رمزگذاری داده ها را اجرا می کند و مدیر فناوری اطلاعات می تواند دستگاه ها را با لمس یک دکمه قفل و پاک کند و به کسب و کار خود با امنیت بیشتری نظارت داشته باشد.

هر شرکت یا سازمانی منابع و زمان لازم را برای استقرار یک تیم فناوری اطلاعات متخصص، برای مدیریت دستگاه ها و سیستم های خود ندارد. در این پلت فرم از طریق یک رابط مرکزی، فقط با یک کلیک می توانید تصمیم گیری های مهم را در رابطه با هر دستگاه را انجام داده و آنها را در سطح شرکت فعال و یا غیر فعال کنید و به صورت خودکار بروزرسانی ها را تنظیم کنید. با Jamf Now همچنین می توانید از تنظیم مجدد رمز عبور، فعال سازی قفل و موارد دیگر استفاده کنید.

مدیریت و کنترل دستگاه های متصل به شبکه شرکت از راه دور موضوعی بسیار مهم  است. اما متاسفانه در حال حاضر شما می توانید با استفاده از Jamf Now و ایجاد حساب کاربری، از طریق این پلتفورم حداکثر سه دستگاه را کاملاً رایگان مدیریت کنید. همچنین می توانید دستگاه های اضافی را فقط با پرداخت ۲ دلار در ماه برای هر دستگاه به پوشش خود اضافه کنید که البته با توجه به تحریم ها در حال حاضر ، این امکان برای کاربران ایرانی فراهم نیست اما ممکن است این دسترسی برای کاربران ایرانی در آینده میسر شود و استفاده از ابزاری مانند Jamf Now ، بدون توجه به آنچه که پیش روی شما قرار می گیرد ، کسب و کار شما را برای موفقیت پایدار تنظیم کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.