تاریخ امروز:۱۱ آذر ۱۴۰۲

۱۰سرویس دهنده ابری برتر سال ۲۰۲۱

سرویس دهندگان برتر ابر را برای سال ۲۰۲۱ بررسی کنید . اگر هیچ یک از این فروشندگان را در لیست خود ندارید ، ممکن است بخواهید نگاهی به آنها بیندازید.

قبل از ظهور سیستم عامل های ابری و سرورهای مجازی میزبان ، سرورهای فیزیکی مسئولیت های زیادی مانند سرور Exchange ، SQL سرور ، File server و غیره را بر عهده داشتند ، از آنجا که این سرورها در یک مکان داخلی قرار داشتند ، شما نمی توانستید به روش های مختلف به آنها دسترسی داشته باشید.چنین محدودیت هایی نیاز به یک راه حل قوی را افزایش می دهد – چیزی که از هر مکان و هر زمان قابل دسترسی است. در این مقاله، ما به اصول محاسبات ابری خواهیم پرداخت و سپس ۱۰ سرویس دهنده ابری برتر در سال ۲۰۲۱ را برای شما تشریح خواهیم کرد.


خدمات ابری Amazon

AWS

خدمات ابری آمازون

خدمات وب آمازون ( AWS ) با بیش از ۲۰۰ ویژگی و خدمات یکپارچه، پیشروترین سرویس دهنده ابری در جهان است. AWS یک پنل رایگان به شما ارائه می دهد که قادر خواهید بود خدمات مختلف را به صورت رایگان و بدون هیچ تعهدی آزمایش کنید.

سرویس وب Amazon سرویس‌های cloud را از ده‌ها مرکز داده و چندین ناحیه در دسترس (AZs) فراهم می‌کند که در نقاط مختلفی از جهان قرارگرفته‌اند.

بیشتر بدانید

خدمات ابری Microsoft

Microsoft

خدمات ابری ماکروسافت

در Azure بیش از ۲۰۰ نوع محصول و خدمات ابری وجود دارد که به شما کمک می کند راه حل های جدید برای زندگی امروز  و راه کار های حل چالش های آینده داشته باشید.

Azure چهار نوع مختلف رایانش ابری را ارائه می دهد: زیرساخت به عنوان یک سرویس ( IaaS ) ، پلت فرم به عنوان یک سرویس ( PaaS ) ،نرم افزار به عنوان سرویس ( SaaS ) و بدون سرور.

بیشتر بدانید

خدمات ابری Google

Google

خدمات ابری گوگل

سکوی ابری گوگل یک خدمت محاسبات ابری است؛ که توسط گوگل برای میزبانی در همان زیرساختی که برای استفاده داخلی محصولات کاربر نهایی، مانند جستجوی گوگل و یوتیوب ارائه می‌شود. سکوی ابری توسعه دهندگان محصولات را قادر می‌سازد که طیف وسیعی از برنامه‌ها را از وب سایت‌های ساده برای برنامه‌های کاربردی پیچیده ایجاد کنند.

بیشتر بدانید

خدمات ابری Alibaba

Alibaba

خدمات ابری علی بابا

Alibaba Cloud ، معروف به Aliyun ، یک شرکت محاسبات ابری چینی ، زیرمجموعه گروه Alibaba است. Alibaba Cloud خدمات رایانش ابری را به مشاغل آنلاین و اکوسیستم تجارت الکترونیکی خود Alibaba ارائه می دهد. عملیات بین المللی علی بابا ابر در سنگاپور ثبت و دفتر مرکزی آن واقع شده است

 

بیشتر بدانید

خدمات ابری Salesforce

Salesforce

خدمات ابری Salesforce

خدمات(CRM) مبتنی بر ابر ، خدمات به مشتری ، اتوماسیون بازاریابی ، فروش و موارد دیگر را ارائه می دهد. مجموعه ابزارهای ارتباط با مشتری آنها می تواند به شما کمک کند تا رویکرد داده محور کسب و کار خود را درک کنید.

 

بیشتر بدانید

خدمات ابری IBM

IBM

خدمات ابری IBM

شرکت IBM تکنولوژی PaaS را با IaaS مخلوط می کند تا یک تجربه کلی ابر را ارائه دهد. مانند AWS و Microsoft Azure ، IBM دارای خدمات فراوانی است که به ساده سازی بسیاری از آنها کمک می کندوظایف توسعه نرم افزار

 

بیشتر بدانید

خدمات دیجیتال Adobe

Adobe Creati

خدمات ابری ادوبی

شرکت Adobe Creati بر خلاف سایر فروشندگان است و بر بخش خلاق رایانش ابری تمرکز دارد. با ارائه یک نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) ، Adobe مجموعه ای از ابزارها را جهت طراحی گرافیک ، ویرایش ویدئو ، عکاسی و موارد دیگر فراهم می کند.

 

بیشتر بدانید

خدمات ابری Dell

Dell

خدمات ابری دل

فناوری Dell ظرفیت نرم افزار VMware و زیرساخت های Dell Technologies را با هم تلفیق می کند تا یک رویکرد چند ابری یکپارچه را ارائه دهد. Dell به عنوان یک ارائه دهنده ترکیبی و چند ابر ، ارائه اصلی خود را بر روی ذخیره سازی و محافظت از داده متمرکز می کند .

 

بیشتر بدانید

خدمات ابری Drop Box

Drop Box

خدمات ابری دراپ باکس

ابرDropBox یک راه حل ذخیره سازی ابر قدرتمند است که برای اندازه های مختلف تجاری برای ذخیره سازی پرونده ها و اسناد در یک سرور ابر از راه دور طراحی شده است. Dropbox به کاربران امکان می دهد از هر دستگاهی با اتصال اینترنت به هرگونه داده یا محتوای ذخیره شده دسترسی داشته باشند.

 

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.